Tenis stołowy

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

23.11.2018 r. odbyły się w Prószkowie Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Szenawa kl. IV, Jan Milek kl. V, Aneta Wieszala kl. VI oraz Łukasz Szenawa i Kamil Przywara kl. VIII. W zawodach wzięli udział uczniowie z Boguszyc, Prószkowa, Zimnic Wielkich i Złotnik, lecz nie wystawiono wszystkich grup wiekowych. Na początku przedstawiono nam zasady, a później rozpoczęły się rozgrywki. Graliśmy w kategorii klas IV-V razem, VI chłopcy i dziewczęta osobno, VII-VIII dziewczęta i chłopcy osobno oraz III gim osobno. Wszystkie mecze rozegrały się wg zasad fair play. Na koniec ogłoszono wyniki. Nasza szkoła zajęła dwa pierwsze miejsca: indywidualnie Łukasz Szenawa oraz dwuosobowa drużyna: Łukasz Szenawa i Kamil Przywara; dwa miejsca II - Aneta Wieszala i Kamil Przywara, jedno miejsce III - Michał Szenawa oraz jedno miejsce IV - Jan Milek.